Okruchy życia 08/2017

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:
– Barbara spędza z mężem i córką urlop na wsi u swojej mamy. Dla córki ten wyjazd w ogóle nie jest atrakcyjny. Barbara chciałaby, aby Zuzka bliżej poznała dawno niewidzianą babcię. Ale czy to możliwe? Obie pochodzą z różnych światów, czy jest więc szansa, że znajdą wspólny język?
– Karol z opóźnieniem otrzymuje pensję. Aby mieć na bieżące rodzinne wydatki bierze chwilówkę – 500 złotych w firmie pożyczkowej. Po miesiącu oddaje pieniądze, ale okazuje się, że jego dług wzrósł do kilku tysięcy. Jak to możliwe?
– Izabela ma zakład fryzjerski, a jej bratowa poszukuje pracy. Dla wszystkich w rodzinie jest oczywiste, że Izabela powinna zatrudnić żonę brata, chociaż ona nie ma pojęcia o strzyżeniu. Jak postąpi Iza?

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 lip 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz