Okruchy życia 07/2015

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

– Halina długo odkładała pieniądze, by na emeryturze cieszyć się własną działką. Teraz ma malutki domek domek, piękny ogród oraz… wielu sąsiadów. Ale nietety, nie wszyscy cenią, jak ona, ciszę i spokój.
– Sabina jest mężatką zaledwie od trzech lat, a jej mąż już flirtuje z innymi kobietami. Czyżby przestał kochać żonę? Nasz psycholog doradza Sabinie, zdradzając sekrety męskiej duszy.
– Dorota przysiada na ławce w parku, żeby chwilę odpocząć w drodze do pracy. W pewnej chwili w jej pobliżu dochodzi do wypadku. Jadący rowerem mężczyzna nagle upada na ziemię. Nieznajomy jest poturbowany, przyjeżdża po niego pogotowie. Przed odjazdem do szpitala mężczyzna prosi kobietę, by zatroszczyła się o jego rower i obiecuje, że odbierze go od niej. Tak zaczyna się ich znajomość…

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 17 cze 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz