Okruchy życia 06/2015

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Łukasz jest bardzo zapracowany, niewiele czasu poświęca dzieciom. Próbuje im to jakoś wynagrodzić, tyle że nieporadnie. Żona radzi mu, aby przestał się podlizywać pociechom, a zaczął je skutecznie wychowywać. Czy Łukasz odkryje, na czym polega prawdziwe ojcostwo?
– Teresa i jej mąż zabraniają pełnoletniej córce jazdy na motorze. Ona się buntuje, nie chce słuchać żadnych argumentów rodziców. Wbrew nim kupuje nawet motor. Wtedy ojciec stawia ultimatum: jeśli córka ich nie usłucha, musi się wyprowadzić. Mimo to nastolatka wsiada na motor…
– Kamila zauważa w pewnej chwili, że jej wiele lat starszy partner bardziej interesuje się jej mamą. I to z wzajemnością. Jak młoda kobieta zareaguje: podejmie rywalizację z matką czy…?

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 21 maj 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz