Okruchy życia 05/2017

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:
– Teresa spotyka się z Mateuszem, ich związek przeżywa wzloty i upadki. Pewnego razu poznaje Janka. Miłość spada na oboje jak grom z jasnego nieba. Od tej chwili sprawy toczą się błyskawicznie. Po czterech miesiącach znajomości Teresa przygotowuje się do ślubu z Jankiem. Rodzina Teresy się dziwi: czyżby to była konieczność?
– Sabina zapewnia, że kieruje się tylko dobrem córki, gdy doszukuje się w każdym jej chłopaku tylko wad. A może matka chce egoistycznie mieć córkę wyłącznie dla siebie?
– Karolina snuje gorzkie rozważania na temat siostry. Wspomina, jak za młodu były obie zżyte ze sobą. Teraz , gdy są w dojrzałym wieku, Weronika wręcz unika Karoliny. Dlaczego siostry tak oddaliły się od siebie?

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 18 kwi 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz