Okruchy życia 05/2016

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Paweł dostaje wiadomość z przedszkola, że jego żona nie odebrała ich dziecka. Sam nie może zająć się córką. Musi szybko zorganizować opiekę dla niej. Ale to dopiero początek ich kłopotów.
– Karolina niepokoi się zachowaniem córki, która zamiast cieszyć się młodszym bratem, staje się coraz bardziej agresywna wobec dzieci w przedszkolu. Jaki jest powód takiej zmiany?
– Ojciec Hanny ma pretensje do córki, że zlekceważyła dolegliwości matki i nie zapobiegła jej śmierci. Jest załamy, zaczyna pić, choć wcześniej Hanna nigdy nie widziała, żeby sięgał po alkohol. Kobieta odkrywa, że miał problemy z piciem i tylko dzięki jej mamie poradził sobie z nimi. Jednak teraz, gdy jego ukochana żona odeszła, nie ma już motywacji do walki z nałogiem. Hanna postanawia pomóc ojcu. Nie wie, w jakie piekło się pakuje.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 kwi 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz