Okruchy życia 05/2015

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Natalia, mama prawie dwuletniej Malwinki, wygrała w konkursie pobyt w SPA. Teraz ma dylemat: czy okaże się wyrodną matką, jeśli wyjedzie z mężem na kilka dni i zostawi malucha pod opieką obcej osoby?
– Mirosław namawia coraz mniej samodzielną mamę,by przeprowadziła się do niego. Wtedy wraz z żoną i synami będzie mógł zapewnić jej lepszą opiekę. Ale matka nie zgadza się na to. Jak w tej sytuacji postąpi syn?
– Przed Aleksandrą poważne wyzwanie. Zbliżają się szóste urodziny jej córeczki Basi. Matka zdaje sobie sprawę, że musi wymyślić coś szczególnego na tę okazję. Wie tylko, że nie zorganizuje kinderbalu dla kolegów i koleżanek Basi w sali zabaw, bo nie ma na to pieniędzy…

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 23 kwi 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz