Okruchy życia 05/2014

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,59 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:
– bulwersująca historia Bogumiły, matki ośmioletniej Kasi. Jej dziecko z radością czeka na przystąpienie do Pierwszej Komunii. Niestety, uroczystość przyjęcia sakramentu staje się dla niej koszmarem. Wszystko przez pazerność księdza!

– zwierzenia Poli, emerytki, która pomaga córce w opiece nad jej dziećmi. Pola kocha wnuki, lecz czuje się przez córkę wykorzystywana. Ma wątpliwości, czy dobrze wychowała własne dziecko. Wkrótce sytuacji się wyjaśni. Jak? Przeczytajcie koniecznie!

– Halina opowiada o Elizie, jej znajomej, kobiecie w starszym wieku, schorowanej, której krewni odmawiają pomocy, gdyż wiedzą, że nie mogą liczyć na jej spadek. Kto pomoże Elizie?

– Alina zaprasza do siebie ciocię, która będzie w mieście przejazdem w drodze za granicę. Niestety, podczas wizyty między ciocią a gospodarzami dochodzi do poważnej różnicy zdań na temat wychowania dzieci. Szansa na kontynuowanie bliskich relacji między krewnymi zostaje zmarnowana.

Życzymy ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 24 kwi 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz