Okruchy życia 04/2016

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Jeden taniec z Marcinem, i życie Dominiki staje na głowie. Oboje sobą zafascynowani, zrywają swoje dotychczasowe związki, by być razem. Początkowo jest jak w bajce, ale z czasem…
– Jolanta jest w rozterce. Przyjaciele, Edyta i Patryk, z którymi spędza mnóstwo czasu, oznajmiają jej, że postanowili się rozwieść. Jola jest w szoku i nie wie, jak powinna się zachować w tej sytuacji. Próbować ich pogodzić, zerwać z kontakty z obojgiem czy opowiedzieć się po jednej ze stron?
– Wanda jest dorosłą, samodzielną kobietą, ale mieszka razem z nadopiekuńczą mamą. Kobieta znosi tę sytuację z coraz większym trudem. Żadne jej uwagi pod adresem matki nie skutkują, ta traktuje ją wciąż jak małą dziewczynkę. Czy młoda kobieta zdobędzie się wreszcie na stanowczość i zdoła powstrzymać zaborcze zapędy mamy?

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 15 mar 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz