Okruchy życia 04/2015

Miesięcznik dla kobiet, które cenią ludzkie doświadczenia i prawdziwe historie. Zawiera wzruszające opowieści o relacjach w związku i w rodzinie, wielkich porywach serca, dramatycznych rozstaniach i niełatwych kompromisach. Do tego profesjonalne porady z zakresu psychologii, zdrowia i prowadzenia domu oraz ciekawe krzyżówki.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Staszek nie chce mieć prawa jazdy. Twierdzi, że bez niego świetnie daje sobie radę. Argument, że na wsi to szczególnie przydatne, nie przemawia do niego. Do czasu, aż jego ojciec trafia do szpitala w pobliskim mieście i trzeba tam często dojeżdżać.

– Helena posądza nastoletniego Pawła o kradzież zegarka ojca, i od tej pory konsekwentnie odtrąca swoje dziecko. Dopiero na starość matka przypadkiem odkrywa, że jej oskarżenie było niesłuszne. Czy zdoła naprawić krzywdę wyrządzoną synowi?

– Dagmara martwi się, że jej pięcioletni Tymoteusz prawdopodobnie ma zaburzenia osobowości. Maluch co chwilę wciela się w inną postać ze świata fantastyki, rzadko jest sobą… Matka zastanawia się, czy powinna iść z synem do psychologa.


Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 mar 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz