Odcien północy

Nowa, samodzielna powieść z gatunku współczesnego romansu bestsellerowej autorki L. J. Shen.
Autor: L. J. Shen
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 352
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,90 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Indigo Bellamy otrzymuje propozycję nie do odrzucenia – jeżeli zgodzi się być „opiekunką” znanego rockmana i przez trzy miesiące podczas mającej właśnie rozpocząć się trasy pomoże mu zachować trzeźwość, zarobi 300 tysięcy dolarów. Dziewczyna bardzo potrzebuje tych pieniędzy, a praca nie wydaje się trudna. Nie przypuszcza jednak, jak bardzo czas spędzony z gwiazdą odmieni jej życie.


Alex Winslow to chodzące kłopoty – seksowny 27 latek, który u szczytu muzycznej kariery przeżył bolesne rozstanie z miłością swego życia – Fallon – i stoczył się na samo dno. Dziewczyna zdradziła go z jego najlepszym przyjacielem, którego znienawidził i bezpowrotnie wyrzucił ze swojego życia.


Sex, narkotyki, alkohol i rozróby miały ukoić jego wyjącą z bólu duszę. Stał się oschłym, sarkastycznym egoistą, który opluwał jadem wszystkich bez wyjątku.


Właśnie wyszedł z odwyku i ma wyruszyć w trasę koncertową, aby oznajmić światu swój powrót. W tym właśnie momencie w jego życiu pojawia się Indie, której z premedytacją będzie próbował się pozbyć.


– Hej. – Pochyliłem się, by odnaleźć ustami ucho Nowej. Nie zadrżała, inaczej niż większość niań. To mnie trochę zbiło z pantałyku, ale nie na tyle, żebym zaniechał swojej misji. – Chcesz poznać tajemnicę?


Nie odpowiedziała, więc wziąłem to za zgodę.


– Moczę się w nocy – kontynuowałem. – Każdej. Ale podczas trasy, gdy mam tremę, sikam wszędzie. Czasami miesza się to ze spermą po ostatniej dziewczynie, którą miałem w łóżku. Czasami dodatkowo dochodzą do tego jej soki. Zawsze proszę moje asystentki, by pościeliły mi łóżko, bo w przeciwieństwie do pracowników hotelu one podpisują klauzulę poufności. Myślisz, że dasz sobie z tym radę, mała?


Wyprostowałem się, przyglądając się jej twarzy. W tej chwili wszystkie nianie wytrzeszczały oczy, otwierały usta ze zdziwienia i bladły. Ale nie ta. Nie. Uśmiech Nowej był jasny jak słońce i słodki jak cukierek.


– Panie Winslow, z radością kupię panu opakowanie pampersów. Właściwie myślę, że to rozwiązanie idealne, biorąc pod uwagę pana zachowanie.


Gdzie Jenna znalazła tę dziewczynę i czy mogłem ją odesłać do dziury, z której przybyła, zanim wejdzie z nami na pokład samolotu we środę? Prychnąłem, wciąż opierając się łokciem o ścianę, i przeczesałem włosy zgrubiałymi palcami.


– Czy ty w ogóle wiesz, w co się pakujesz? – zrezygnowałem z rozbawionego tonu. Czas na zabawę się skończył, w chwili, gdy ona postanowiła pyskować.


– O dziwo wiem. – Zrobiła krok w moją stronę. – Dzięki temu skończy się moja kiepska sytuacja finansowa, a to oznacza, że pana przytyki mnie nie ruszą. Potrzebuję pieniędzy. Przeżyję te trzy miesiące. I za wszelką cenę zadbam o to, żeby był pan trzeźwy.


Indie jest zupełnie inna od opiekunek, które wcześniej podsyłano Alexowi. Jej niewinność, a jednocześnie zdecydowanie i hardość stanowią dla niego miłe i intrygujące zaskoczenie. Dziewczyna jest zdeterminowana, aby przetrwać 3 miesiące u boku zblazowanej gwiazdy – jest sierotą, a bratu i jego żonie, u których mieszka nie przelewa się. On jest bez pracy, ona utrzymuje dom, a ich mały synek przewlekle choruje i potrzebuje leków oraz operacji. Dziewczyna zrobi wszystko, aby wytrwać i wywiązać się z umowy.


Kiedy Alex i Indie chcąc nie chcąc zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu, zaczyna rodzić się między nimi wzajemna fascynacja. Opadają kolejne maski i okazuje się, że każde z nich jest po prostu skrzywdzonym, rozbitym emocjonalnie człowiekiem, który w samotności przeżywa swój ból. Pomału zaczyna kiełkować uczucie, choć Alex upiera się, że nadal kocha Fallon i chce ją odzyskać. Jednak wzajemne przyciąganie między gwiazdą rocka a jego „nianią” jest coraz silniejsze. Żadne z nich nie chce się do tego przyznać, ale w końcu będą musieli skapitulować.


– Ufasz mi? – zapytał.
Niemal zakrztusiłam się śmiechem. – Oczywiście, że nie.


– Zamknij oczy.
– Najpierw puść moje nadgarstki.
– Nie ma mowy. To część procesu.
– A co to za proces?
– Taki, podczas którego sprawię, że dojdziesz tak silnie, że będziesz potrzebować przeszczepu kręgosłupa, bo twój zmienię w galaretę.


Uśmiechnęłam się wbrew sobie. Nie sądziłam, że podczas trasy z Alexem Winslowem będę się tak często uśmiechać, co było szalone, bo sprawiał, że byłam też wściekła i sfrustrowana.


Całował mnie po obojczyku i niżej – namiętne, mokre pocałunki, głodne i pełne obietnic – musnął zębami zagłębienie między moimi wciąż zakrytymi piersiami. Przesunął kciukiem po czarnym jedwabiu. Drugą dłonią wciąż unieruchamiał moje ręce nad głową.


Rozdarł moją bezcenną jedwabną suknię i odrzucił ją na podłogę, mając w dupie to, że jeździłam pięć kilometrów rowerem w każdą stronę, by zaoszczędzić i kupić materiał, a potem szyłam ją nocami.


– Ty dup...!


Nie dane mi było dokończyć, bo los sukni podzieliły majtki. I zanim się zorientowałam, głowa Alexa znalazła się między moimi nogami.


Wyciągnął rękę, złapał za moją prawą pierś i zaczął masować twardy sutek, aż krzyknęłam. Nogi zaczęły mi drżeć przy jego głowie


Język znajdował się we mnie tak głęboko, że czułam się wypełniona jak jeszcze nigdy w życiu.


Alex był tak brutalny i męski – te wymykające się spod koszulki tatuaże, te kosmyki włosów, zmierzwione i dzikie, ten zarost, który sprawiał, że wnętrze ud piekło mnie cudownie.


Jęknęłam, zaciskając się na jego języku. Mocno napięłam pośladki. Nie mogłam oddychać.


Gorący romans zostanie jednak przerwany, kiedy na scenie pojawi się dawna dziewczyna Alexa i wyzna obojgu szokujące fakty z przeszłości, które wstrząsną obojgiem. Okaże się bowiem, że ich spotkanie nie było wcale przypadkowe, a za ich plecami wiele osób pociągało za sznurki, aby bieg wydarzeń zmierzał w odpowiednim kierunku…


– Wiem o tym, bo Will w tym siedzi! – wyszlochała Fallon. – Will mnie kocha. Wiem o tym. Ale ja jego nie. Kocham ciebie. Ale oni nie kazali mi z tobą rozmawiać. – Pociągnęła nosem. – Powiedzieli, że... – Teraz płakała naprawdę, a ja miałam ochotę do niej dołączyć, bo sytuacja mocno się skomplikowała. – ...że cię zniszczyłam i że będzie ci lepiej beze mnie. Że poczujesz się lepiej dzięki niej, bo jest słodka i dobra.


– To kłamstwa. – Pokręcił głową. – Nie, nie, nie.


– Will zawsze chciał dla ciebie tego, co najlepsze. I dla mnie też. Blake, Lucas i Alfie też są w to zamieszani. (…)


Fallon chwyciła go za nadgarstek. Z bliska widziałam szaleństwo w jej oczach.


– Nigdy nie połączyłeś faktów, co? – roześmiała się gorzko, tracąc resztki opanowania. – Nigdy sam na to nie wpadłeś.


– Na co? – Zmęczony Alex przycisnął palce do oczu. – O czym ty mówisz, Fallon?


– Chodzi o wypadek – odparła. – Pamiętasz tamten dzień, kiedy mi pomogłeś? – Przekrzywiła głowę. W jej oczach zobaczyłam coś, od czego ścierpła mi skóra. – Ten, w którym zginęli jej rodzice.


Następne sekundy rozegrały się w zwolnionym tempie. Spojrzałam na Alexa. On spojrzał na mnie. Bladość na jego twarzy była ostatnią rzeczą, jaką zapamiętałam.


Indie nie może znieść ciężaru prawdy i ucieka. Czuje się wykorzystana i zmanipulowana. Czy Alex będzie potrafił zawalczyć o nią i odzyskać jej zaufanie?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381640183
ISBN 978-83-816401-8-3
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 352
Autor L. J. Shen
Data wydania 13 mar 2019