Oblicza Namiętności Tom 8

Tango namiętności
Autor: Zoe Held
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 8

Z powodu kontuzji utalentowana tancerka Julia Vogt musi nagle zakończyć karierę sportową. By nadal zajmować się tańcem, który stał się sensem jej życia, chce otworzyć własną szkołę tańca. Jednak aby to marzenie mogło się urzeczywistnić, potrzebuje pieniędzy. Dlatego gdy niespodziewanie dostaje lukratywne zlecenie, by zaledwie w jeden weekend nauczyć tańczyć rosyjskiego milionera Andreja Orlowa, nie waha się i rusza do Lipska, gdzie na stałe mieszka biznesmen. Już na miejscu przekonuje się, że jej uczeń ma całkiem niezłe poczucie rytmu i talent do tańca. Podczas nauki gorącego i pełnego namiętności tanga Julia i Andrej bardzo się do siebie zbliżają. Dziewczynę niepokoi tylko jedno – czym tak naprawdę na co dzień zajmuje się jej kochanek..?

Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770903
ISBN 978-83-817709-0-3
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zoe Held
Data wydania 31 paź 2019