Oblicza Namiętności Tom 7

Skazana na miłość
Autor: Cara Bach
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 7

Emilia Bosco kieruje biurem w znanej kancelarii prawnej „Sander i S-ka” w Wiesbaden. Jej nudnawe życie nabiera blasku, gdy w kancelarii zostaje zatrudniony nowy prawnik – doktor Thomas von Pfistheim, a właściwie… baron von Pfistheim. Zauroczona przystojnym arystokratą kobieta pozwala mu uwieść się na firmowej imprezie. Niestety, Emilia szybko uświadamia sobie, że z uwagi na wysoką pozycję towarzyską Thomasa szanse na trwały i szczęśliwy związek z nim są niewielkie. Postanawia jednak kontynuować potajemny romans tak długo, jak tylko się da. Pewnego dnia dowiaduje się, że w życiu jej ukochanego jest inna kobieta..


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770897
ISBN 978-83-817708-9-7
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Cara Bach
Data wydania 17 paź 2019