Oblicza Namiętności Tom 32

Pod dyktando żądzy
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •

Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 32

Dwudziestopięcioletnia Valeska Bruckner, która od lat pracuje w modelingu, otrzymuje zlecenie swojego życia. Ma zostać twarzą nowej kolekcji butów zaprojektowanych przez Tacito Nikbahla, najsłynniejszego projektanta obuwia wszech czasów. Dodatkowo, fotografować ma ją najbardziej wzięty współczesny fotograf mody Ramon Bayarri… Valeska zawczasu przeczuwa, że praca z nim może oznaczać kłopoty. I rzeczywiście, charyzmatyczny artysta z miejsca bierze nie tylko ciało, ale i serce modelki we władanie. Zakochana w fotografie dziewczyna jest załamana, gdy okazuje się, że mężczyzna nie zamierza się z nią wiązać na stałe.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381775144
ISBN 978-83-817751-4-4
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Felicity La Forgia
Data wydania 1 paź 2020