Oblicza Namiętności Tom 30

Francuskie noce cz. 1
Autor: Angel Strand
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •

Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.

Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...

Tom 30

Żyjąca w latach 20. ubiegłego wieku we Francji Oruela zakochuje się w przystojnym arystokracie – Jeanie. Po spędzeniu razem upojnej nocy młodzi kochankowie postanawiają się pobrać. Niestety, na skutek intrygi macochy dziewczyny, Oruela zostaje oskarżona o morderstwo swojego przybranego ojca, uznana za prostytutkę i wtrącona do więzienia. W tej sytuacji Jean zaczyna wątpić w swoje uczucia i pozostawia załamaną dziewczynę samą sobie. Czy Orueli pomoże skrycie podkochujący się w niej przyjaciel Jeana – Paul?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771122
ISBN 978-83-817711-2-2
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Angel Strand
Data wydania 3 wrz 2020