Oblicza Namiętności Tom 3

Sztuka kochania
Autor: Cara Bach
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 3

Gina Theiss, studentka historii sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Monachium, nieoczekiwanie dziedziczy po swoim ukochanym wuju niewielką galerię sztuki. Młoda i niedoświadczona dziewczyna obawia się, czy podoła wyzwaniu. Na szczęście do nowej właścicielki galerii odzywa się znany i ceniony malarz – Roman Hagen, który proponuje jej sprzedaż dwóch swoich obrazów. Już po pierwszym spotkaniu Gina jest zafascynowana otoczonym aurą wyjątkowości artystą. Szybko okazuje się, że Roman jest wirtuozem również w sypialni. Czy pełen namiętności związek Giny i Romana przetrwa, gdy w życiu mężczyzny pojawi się była kochanka?


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770859
ISBN 978-83-817708-5-9
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Cara Bach
Data wydania 22 sie 2019