Oblicza Namiętności Tom 29

Hiszpański kochanek
Autor: Kim Landers
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •

Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 29

Lucia prowadzi ustabilizowane, spokojne życie, pracując dla magazynu poświęconego architekturze. Wyjeżdża na kilka dni do Barcelony, żeby napisać artykuł o słynnym Antonio Gaudím. Jej przewodnikiem zostaje Javier, rdzenny Hiszpan związany z fundacją Gaudí International. Mężczyzna traktuje swoje zadanie bardzo poważnie: pragnie uzmysłowić Lucii nie tylko kunszt architekta, ale także hiszpańskie umiłowanie życia, którym się inspirował. Udaje mu się to doskonale — dziewczyna nie potrafi wyrzucić z pamięci ani ognistego Hiszpana, ani jego dotyku, choć w domu czeka na nią chłopak… Namiętność, o jaką siebie nie podejrzewała, sprawia, że zaczyna kwestionować sens długoletniego związku. A z drugiej strony, coś nie daje jej spokoju — czy może w pełni zaufać Javierowi?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771115
ISBN 978-83-817711-1-5
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Kim Landers
Data wydania 20 sie 2020