Oblicza Namiętności Tom 25

Fale pożądania
Autor: July Cullen
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 25

Aby otrząsnąć się po rozstaniu ze swoim długoletnim chłopakiem, Annabelle Beek zatrudnia się jako artystka estradowa na statku wycieczkowym „Princess of the Seas”, który pływa po Hawajach. Dziewczyna nie podejrzewa, że poznany w dramatycznych okolicznościach lekarz – Niklas von Lengercke – uleczy nie tylko jej zranione ramię, ale też złamane serce. Na drodze do rodzącej się w rajskiej scenerii miłości staje jednak inna kobieta oraz mroczna tajemnica z przeszłości mężczyzny... Czy Anna będzie w stanie wybaczyć Niklasowi i pomóc mu uporać się z dawną traumą?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771078
ISBN 978-83-817710-7-8
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor July Cullen
Data wydania 25 cze 2020