Oblicza Namiętności Tom 23

Niebezpieczna gra
Autor: July Cullen
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 23

Eva Langdon jest historykiem sztuki i pracuje w Nowym Jorku w słynnym domu aukcyjnym Barnes & Winchester. Do dziewczyny zgłasza się jedna z żon z nowojorskiej socjety – Marissa Darlington-Bedfort, która chce sprzedać cenną kolekcję biżuterii otrzymaną od swojego eksmęża. Aby skatalogować, wycenić i zorganizować aukcję klejnotów, Eva na kilka tygodni musi przenieść się do słonecznej Kalifornii. Ambitna i pracowita dziewczyna nie podejrzewa, że najtrudniejsze w otrzymanym zleceniu będzie oparcie się urokowi byłego męża swojej klientki. Prokurator Christopher Bedford okaże się być bowiem zabójczo przystojnym mężczyzną, który potrafi zawrócić kobiecie w głowie. Czy w jego ramionach Eva odnajdzie miłość?


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

EAN 9788381771054
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor July Cullen
Data wydania 28 maj 2020