Oblicza Namiętności Tom 22

Zepsute towarzystwo
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 22

Jennifer, studentka historii, dostaje niecodzienną propozycję pracy. Córka ciężko chorego profesora historii Hansa Vermeulena prosi ją, by w czasie letnich wakacji dotrzymała towarzystwa jej sławnemu ojcu i pomogła w porządkowaniu cennych rękopisów. Dziewczyna na całe lato wprowadza się do rodzinnej posiadłości Vermeulenów. Tam spotyka Gabriela, niezwykle przystojnego syna profesora. Choć początkowo chłopak odnosi się do niej chłodno, szybko nawiązują namiętny romans. Tymczasem stan zdrowia profesora nieoczekiwanie się pogarsza. Pewnego dnia Jennifer przypadkiem odkrywa, że ktoś z domowników od dawna truje profesora. Czy coś wspólnego ma z tym Gabriel?


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771047
ISBN 978-83-817710-4-7
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Natalie Rabengut
Data wydania 14 maj 2020