Oblicza Namiętności Tom 21

Na szczycie
Autor: Tina Scandi
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 21

Po czterech latach studiów w berlińskiej szkole teatralnej Hanna dostaje angaż w Landestheater w Innsbrucku. Już wkrótce ma zadebiutować na scenie w roli Małgorzaty w inscenizacji „Fausta” Goethego. W życiu prywatnym nie układa jej się jednak najlepiej. Pewnego dnia po powrocie z próby dziewczyna zastaje swojego chłopaka Maksa w sypialni z inną kobietą. Zdruzgotana wyjeżdża do górskiej chaty, chcąc w samotności odzyskać równowagę. Nie przypuszcza, że na pustkowiu los postawi na jej drodze ideał mężczyzny, który szybko uleczy jej złamane serce.


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771030
ISBN 978-83-817710-3-0
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Tina Scandi
Data wydania 30 kwi 2020