Oblicza Namiętności Tom 2

Maska
Autor: Kelly Stevens
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 2

Emily Martin jest ekspertem od programowania systemów informatycznych. Jej pracodawca wysyła ją na kilka tygodni do Londynu, by w ramach nowego kontraktu zaktualizowała system bezpieczeństwa w jednej z tamtejszych firm. Przypadkowe spotkanie z właścicielem firmy BSC – Christopherem Brooksem – jest dla niej niczym grom z nieba. Zafascynowana mężczyzną Emily nie jest w stanie obronić się przed narastającym w niej uczuciem. Dla Christophera jest gotowa na wszystko, także w sferze seksualnych doznań, których nieodłącznym atrybutem okaże się być kupiona na londyńskim targu wenecka maska.


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770842
ISBN 978-83-817708-4-2
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Kelly Stevens
Data wydania 8 sie 2019