Oblicza Namiętności Tom 17

Słodka pokusa
Autor: Cara Bach
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 17

Od czasu uzyskania dyplomu cukiernika Fabienne prowadzi w Heidelbergu niewielką francuską cukierenkę o wdzięcznej nazwie „Słodka pokusa”. Pewnego dnia w jej progu staje wyjątkowo przystojny, choć nieco arogancki mężczyzna, i zamawia u dziewczyny wyszukane desery na swoje urodzinowe przyjęcie. Leon Preussinger okazuje się być lokalnym potentatem w branży hotelarskiej. Fabienne z miejsca traci dla niego głowę i pomimo ostrzeżeń przyjaciół wdaje się z nim w gorący romans. Szybko jednak przekonuje się, że słynący ze swojej słabości do płci pięknej Leon, wcale nie zamierza się ustatkować.

Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770996
ISBN 978-83-817709-9-6
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Cara Bach
Data wydania 5 mar 2020