Oblicza Namiętności Tom 11

Zakazane pragnienie
Autor: Jaden Tanner
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 11

Claire Morgan pracuje w jednej z londyńskich agencji reklamowych i planuje ślub z ukochanym Danielem. Jednak narzeczony w ostatniej chwili zmienia zdanie i porzuca ją przed ołtarzem. Załamana dziewczyna wyjeżdża do Niemiec i tam chce zacząć swoje życie od nowa. Szybko znajduje pracę w agencji reklamowej kierowanej przez przyjaciela swojego ojca. Georg Neumann, od pierwszej chwili zafascynowany swoją nową podwładną, postanawia pomóc jej na nowo odkryć uroki życia i przywrócić wiarę w prawdziwą miłość. Czy Claire może jednak zaufać mężczyźnie, który był uwikłany w morderstwo swojej pierwszej żony?


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770934
ISBN 978-83-817709-3-4
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Jaden Tanner
Data wydania 12 gru 2019