Oblicza Namiętności Tom 10

Niewola
Autor: Stella Marcus
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Cena:

Normalna cena: 12,99 zł 31% TANIEJ

Special Price 8,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

• Oblicza namiętności • Kolekcja książek o miłości •


Zbierz wyjątkową kolekcję powieści, dzięki którym odkryjesz wszystkie oblicza namiętności! Kolekcja dla każdej kobiety, szukającej miłości i spełnienia.

Historie współczesnych kobiet, które owładnięte pożądaniem odkrywają niedostępne wcześniej uczucia namiętności.


Kolekcja wyjątkowych powieści erotycznych dla kobiet, autorstwa m.in. Inki Loreen Minden, Jasmin Eden, Jennifer Ambers i Cary Bach. Książki opowiadają historie współczesnych kobiet, które poszukując wielkiej miłości i szczęścia, odkrywają niedostępne im wcześniej uczucia zmysłowej rozkoszy, namiętności i seksualnego spełnienia. Każda z bohaterek, owładnięta pożądaniem do swojego kochanka, po wielu perypetiach, niczym baśniowy Kopciuszek, odnajduje w nim w końcu prawdziwego księcia z bajki...


Tom 10

Isabell Miller ma jedno wielkie marzenie: chce zostać piosenkarką. By sfinansować naukę śpiewu, pracuje jako kelnerka w ekskluzywnym barze hotelowym, gdzie co noc piękni i bogaci bawią się na szalonych imprezach. Już pierwszego dnia w nowej pracy dziewczynie wpada w oko charyzmatyczny pianista jazzowy Leon Bauntz, który okazuje się być prawdziwym wirtuozem nie tylko przy fortepianie. Czy pełen namiętności związek z ekscentrycznym muzykiem, który ma specyfi czne upodobania w sypialni, przyniesie Isabell szczęście?


Na kolekcję składa się 30 książek, które odkryją przed Tobą historie pełne zmysłowej rozkoszy i seksualnego pożądania.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770927
ISBN 978-83-817709-2-7
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Stella Marcus
Data wydania 28 lis 2019