Nora Roberts Tom 1 "Lilah i Susanna"

Lilah i Susanna
Autor: Nora Roberts
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2015
Cena:

Normalna cena: 6,99 zł 30% TANIEJ

Special Price 4,88 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Książki o miłości

Cztery siostry Calhoun walczą o zachowanie starej, malowniczo położonej, rodzinnej rezydencji. Niespodziewanie poznają legendę o niespełnionej miłości ich prababci i ukrytych szmaragdach… Romantyczna i zmysłowa Lilah ratuje z fal oceanu rannego mężczyznę. Na szczęście Max Quartermain szybko dochodzi do siebie. W podzięce za uratowanie życia postanawia pomóc Lilah w poszukiwaniu zaginionych rodzinnych szmaragdów. Nie wie, że śledzi go ktoś, kto dla klejnotów jest gotów na wszystko…

Niezależna i zdystansowana Suzanna, po koszmarze upokarzającego małżeństwa i rozwodu, musi odbudować poczucie własnej wartości. Holt Bradford, rozczarowany życiem były policjant, marzy o świętym spokoju. Oboje bronią się przed niechcianym uczuciem. Jego dziadek i jej prababcia kiedyś przegrali walkę o miłość. Czy Suzannie i Holtowi uda się dopisać szczęśliwe zakończenie rodzinnej legendy?


Nora Roberts - mistrzyni literatury dla kobiet. Autorka ponad 200 bestsellerów przetłumaczonych na 25 języków, sprzedanych w ponad 400 milionach egzemplarzy. Jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie na liście New York Timesa.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788327616357
ISBN 978-83-276163-5-7
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Nora Roberts
Data wydania 6 lip 2015