(Nie)młodość

Kiedy młodość przegląda się w lustrze starości
Autor: Natasza Socha
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 304
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Natasza Socha nie lukruje rzeczywistości. Nie tworzy ku uciesze gawiedzi - swoimi książkami budzi niepokój i wybija ze strefy bezpiecznego komfortu. Z wrodzonym sobie wdziękiem wkłada kij w mrowisko i każe zastanowić się nad kondycją dzisiejszego świata. Seria z przekornym (Nie) w tytule poddaje bolesnej wiwisekcji największe współczesne fetysze – pozorność relacji międzyludzkich, kult piękna i młodości wreszcie.


Starość przeraża dzisiejsze społeczeństwo tak bardzo, że ludzie starają się ją ukryć, opóźnić, a wreszcie, gdy nie przynosi to rezultatów - odseparować starszych, coraz mniej zaradnych ludzi. Z tego właśnie powodu wielu z bohaterów powieści trafia do domu spokojnej starości Hebe.

Problem ze starością polega częściowo na tym, że nie lubi ona samej siebie. Nie przepada też za towarzystwem podobnym sobie. Nagromadzenie starych ludzi w jednym miejscu, jest zdecydowanie najgorszym pomysłem z możliwych.


W Hebe splotą się losy kilku postaci, którze dorzucać będą swój głos w dyskusji między starością a młodością. Siedemdziesięcioczteroletnia Klarysa zostaje umieszczona tu przez swojego kochającego wnuczka i pragmatycznego syna, po tym, jak wywołuje wypadek samochodowy i zaczynają się u niej ujawniać pierwsze oznaki demencji.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771139
ISBN 978-83-817711-3-9
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 304
Autor Natasza Socha
Data wydania 14 sie 2019