Prenumerata magazynu "National Geographic Kids"

Niezwykłe zdjęcia z całego świata, unikalne teksty, niesamowite treści, rzetelność informacji i bogactwo tematów oraz sposób ich opracowania.

* wymagane pola

Cena: 0,00 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

WIELKA PREMIERA MIESIĘCZNIKA NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS

Już jest polska edycja kultowego miesięcznika National Geographic KIDS, którego misją jest nauka przez zabawę.

To numer 1 na świecie wśród  magazynów dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Wydawcą polskiej edycji miesięcznika jest Edipresse.

Tym co wyróżnia miesięcznik  są niezwykłe zdjęcia z całego świata i innowacyjna szata graficzna, unikalne teksty, niesamowite treści , rzetelność informacji i bogactwo tematów oraz sposób ich opracowania.

Misją magazynu jest rozbudzanie ciekawości i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o otaczającym świecie, uwrażliwienie ich na zachodzące na naszej planecie procesy i zjawiska, a także zachęcanie do uczynienia jej lepszym miejscem. Celem jest  kształcenie  młodych odkrywców oraz wspieranie świadomości odpowiedzialnego funkcjonowania w świecie. Chcemy  rozwijać  odwagę, wyobraźnię, odpowiedzialność i kształcić poczucie estetyki od najmłodszych lat.

National Geographic KIDS to miesięcznik dla dzieci, które lubią dobrą zabawę! Interesują się zwierzętami, przyrodą lub naukami ścisłymi, eksperymentuje, są ciekawe świata, lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, dbają o środowisko, a w wolnych chwilach czytają książki o niesamowitych zwierzętach, grają na komputerze lub konsoli , a czasem robią zdjęcia i filmy.

Każdy numer miesięcznika to:

40 stron inspirujących treści  ze świata:  zwierząt i roślin, ekologii, archeologii i odkryć geograficznych tworzonych przez najlepszych ekspertów!

Wzruszające historie bohaterów ze świata przyrody, które  pomagają rozbudzać wrażliwość i empatię.

Świat przyrody w obiektywach najlepszych fotografów

„Simon’s corner” – reportaż naszego Ambasadora Szymona Radzimierskiego z jego wypraw w najciekawsze zakątki  świata

Garść szokujących faktów i ciekawostek w działach takich jak „Dziwne ale prawdziwe” i „Zakład, że tego nie wiesz”

Mnóstwo wspaniałej zabawy i konkursy z supernagrodami.

Kącik naszych reporterów - dział, w którym prezentujemy najnowsze filmy zwycięzców konkursu na gwiazdę  YouTuba w kategoriach przyroda, podróże, nauka. To dzieci takie jak Czytelnicy magazynu. Podróżują, robią eksperymenty, opowiadają o swoich pasjach i inspirują


 

Wraz z zamówieniem prenumeraty otrzymujesz gwarantowany prezent:

 

* Oferta ważna od 18.02.2020 do 16.03.2020, tylko przy zamówieniu prenumeraty na 10 kolejnych wydań, do wyczeprania asortymentu. Prenumerator otrzymuje losowo wybrany zestaw. Prezent dostarczany jest wraz z kolejnym numerem magazynu. Dostawa w kraju gratis.
 

PRZEDŁUŻASZ PRENUMERATĘ?

Zadzwoń aby uzyskać ofertę specjalną!
22 278 15 55
bok@edipresse.pl

oferta specjalna

Informacje o produkcie

Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse