National Geographic Kids, 10/2019

Magazyn młodych pasjonatów natury. Rozwijamy odwagę, wyobraźnię i odpowiedzialność, kształcimy poczucie estetyki od najmłodszych lat.
Cena:

Normalna cena: 9,99 zł 50% TANIEJ

Special Price 4,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Czy zastanawiałeś się, czego ludzie mogliby nauczyć się od zwierząt? Okazuje się, że całkiem sporo! W tym numerze poznasz m.in. psa, który został ekologiem, lamparta amurskiego, który wytrwale walczy o przetrwanie i pingwiny, które kłaniają się sobie podczas zalotów! A jeśli wziąłeś udział w naszym fotokonkursie, koniecznie sprawdź, czy nie jesteś w gronie zwycięzców. Zajrzyj też do naszych świątecznych konkursów – czeka tam na ciebie wiele miłych niespodzianek!

W numerze:

- Dzikie koty - Dzikie koty są piękne, ale za najpiękniejsze z nich uchodzą pantery i lamparty. Niestety wiele z tych zwierząt jest zagrożonych wyginięciem. Na szczęście, dzięki staraniom ekologów udaje się chronić zagrozone gatunki.
- Fotokonkurs rozwiązany! - Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy wzięli udział w naszym fotokonkursie. Jesteście super! Najwyższa pora poznać laureatów :-)
- Hurra, nareszcie święta! - Czy wiesz, ile żyjątek mieszka w choince i dlaczego renifer Świętego Mikołaja ma czerwony nos? Sprawdzamy, co nauka mówi o magii Świąt Bożego Narodzenia
- 30 ciekawostek o zimie - Ile lat może trwać zima na Saturnie, w jakim kraju znajduje się najzimniejsze miasto świata i od kiedy ludzie lepią bałwany? Sprawdź i przekonaj się sam!
- Simon’s Corner: słonie z Ugandy - Szymon Radzimierski opisuje swoje przygody ze słoniami, które spotkał w Ugandzie. Możecie się popłakać – ze wzruszenia, ale i ze śmiechu.
- 8 starożytnych zwierząt - Jak wyglądał pradziadek kangura? Czy to możliwe, by nosorożce i koty były ze sobą spokrewnione? Przekonaj się, jak wyglądały zwierzęta, które żyły wiele milionów lat temu.

Razem z nami odkrywaj Świat!

Informacje o produkcie

Data wydania 17 gru 2019
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz