Willa pod kasztanem Tom 3 Na strunach światła

Skomplikowane relacje uczuciowe staną się dla bohaterów nie lada wyzwaniem.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 312
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,99 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Willa pod kasztanem po raz kolejny zaprasza czytelników pod swoje strzechy! Odkąd po latach w życiu babci Kaliny pojawiła się dwójka dorosłych wnucząt, jej świat wywrócił się do góry nogami, a codzienność nabrała rumieńców. Antek i jego przyrodnia siostra zakorzenili się w Krakowie, i wydawało się, że odtąd w ich życiu zagości ład i spokój. Jednak Krystyna Mirek przygotowała dla swoich bohaterów kilka niespodzianek, które wywrócą wszystko do góry nogami. Los rzuci im niemałe kłody pod nogi. W zasadzie to nie kłody, a matki Antka i Bianki, które zdają się wciąż żyć przeszłością i dawnymi zadrami. W tej historii nie zabraknie sporych zawirowań, zaskakujących rozwiązań oraz przypomnienia starych prawd życiowych, że każdy kij ma dwa końce, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


„Na strunach światłą” to piękna i ciepła historia z życia wzięta, w której każdy czytelnik będzie mógł odnaleźć cząstkę siebie. Ponownie wkraczamy do świata młodych, starających ułożyć sobie życie ludzi, czyli Antka, Blanki i rodzeństwa Łaniewskich. Bianka i Michał są młodym małżeństwem, które przenosi się na „swoje”, no prawie…, bo na piętro u babci Kaliny. Jak się z czasem okaże los postawi na ich drodze jeszcze nie jedno wyzwanie. Natomiast Bartek, który od zawsze był czarną owcą stara się ustatkować, tylko jak to zrobić, kiedy jego serce wyrywa się nie w tę stronę co trzeba. Czy Bartek będzie potrafił zachować swój sekret tylko dla siebie?


Głowę Antka początkowo zaprząta wyłącznie praca, po odrzuceniu ze strony Magdy postanowił dać sobie spokój z miłosnymi uniesieniami i skupić się na tym na co realnie ma wpływ. Jednak w jego życie z wielkim impetem wkracza mama, która poczuła się odstawiona na boczny tor. Zwłaszcza w sytuacji kiedy syn przystąpił, w jej odczuciu, do obozu wroga…

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381640541
ISBN 978-83-816405-4-1
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 144 x 205 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 312
Autor Krystyna Mirek
Data wydania 5 cze 2019