Moje miejsce na ziemi

Pierwsza część serii „Alabama Summer” autorstwa J. Daniels, autorki bestsellerów „The New York Times”.
Autor: J. Daniels
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

23 letnia Mia nie jest tą samą dziewczyną, która dziewięć lat temu wyjechała z Ruxton w Alabamie.  Pozbyła się aparatu ortodontycznego, nadwagi i okularów, zaś jej ciało nabrało kobiecych, pociągających kształtów. Nowa Mia Corelli wraca na wakacje do Alabamy i ma zamiar pozbyć się wszystkich zahamowań, kompleksów i nieśmiałości. Decyduje się  na przygodny seks w barze z nieznajomym. Nie zdaje sobie sprawy jak bardzo ten krok wywróci jej życie do góry nogami…Wracając do Alabamy bohaterka planuje spędzić całe lato z Tessą, najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa. Jest jednak coś co nie pozwala jej w pełnie cieszyć tą kuszącą perspektywą. To spotkanie z Benjaminem Kelly, bratem koleżanki, a jednocześnie największym dupkiem we wszechświecie. Mia nienawidzi go z całego serca i wolałaby go już nigdy więcej nie oglądać. Przed wyjazdem postanawia oddać dziewictwo, pierwszemu lepszemu mężczyźnie i zupełnie nieświadomie, oddaje je właśnie Benjaminowi.


Ben nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą spędził noc, i jest przekonany, że już nigdy jej nie spotka – aż do następnego popołudnia, gdy widzi ją na leżaku, opalającą się z jego siostrą.


Pierwsza część serii „Alabama Summer” autorstwa J. Daniels, autorki bestsellerów „The New York Times” to nie tylko intrygująca historia, ale także romans niestroniący od bezpruderyjnego, odważnego erotyzmu.


Obejmuje mnie w pasie i powoli oddycha, cały czas czuję jego oddech na włosach. Patrzę na zegar na nocnym stoliku. Dziesiąta czternaście. Nie mogę uwierzyć, że tak długo spałam. W domu obcego mężczyzny. Zupełnie obcego mężczyzny. No dobrze, może niezupełnie. Jest jedynym mężczyzną na świecie, który tak dobrze zna moje ciało. Słodki Jezu, jak on dobrze je zna. Poza tym wtulenie się w niego i zaśnięcie na jego piersi przyszło mi bardzo naturalnie. To nasze doświadczenie było bardzo intymne. Namiętne jak cholera, ale również urocze. W każdej nowej pozycji był dla mnie delikatny, cały czas pytał, czy wszystko w porządku, a potem zabierał mnie w namiętną podróż, posiadał mnie. Udawałam, że nie widzę jego uczuć. To miała być tylko przygoda na jedną noc. Przez całą noc przytulał swoje ciepłe ciało do mojego, nasze nogi były ze sobą splątane. Moje płuca wypełniał jego oszałamiający zapach, który powoli stawał się jedynym zapachem, jaki pragnęłam wdychać. Nic nie pachniało tak cudownie. Zapach prawdziwego mężczyzny. Zapragnęłam go zatrzymać. Pochylam się i delikatnie całuję go w usta, telefon wreszcie cichnie. A ja ruszam do drzwi, co jest niezmiernie trudne.


Mia nie może uwierzyć, że mężczyzna, z którym spędziła swoją pierwszą noc, to dręczący ją w dzieciństwie brat przyjaciółki. Mimo przemiany, która się w niej dokonała, w jej pamięci wciąż tkwią bolesne wspomnienia. Ben wyśmiewał ją na każdym kroku, poniżał i wpędzał w kompleksy przez wiele lat. Nienawidziła go będąc nastolatką i miała nadzieję nie spotkać go wracając do Alabamy jako dorosła kobieta.


Facet, którego nie potrafiłam wybić sobie z głowy od chwili, w której go wczoraj zobaczyłam, okazał się być kompletnym dupkiem, o którym pragnęłam zapomnieć. (…) To właśnie przy Benie czułam się wczoraj taka seksowna. Był pierwszym facetem w moim życiu, którego pragnęłam. To Ben mnie rozpalił. To jego imię krzyczałam zeszłej nocy i to on dzisiaj rano mnie prosił, żebym go nie opuszczała. To pieprzony Benjamin Kelly. Przez tyle lat nabijał się z mojego ciała, ale wczoraj je wielbił.


Gdy Mia poznaje tożsamość mężczyzny z baru, żałuje tego co zaszło. Automatycznie  przypisuje kochankowi cechy chłopaka z jej wspomnień. Rzeczywistość  okazuje się jednak nie tak oczywista.. Ben, chcąc by Mia dostrzegła w nim mężczyznę, którym się stał, postanawia się z nią zaprzyjaźnić, a jego nowa odsłona intryguje kobietę coraz bardziej.  Do tego coraz trudniej jest jej ignorować sposób w jaki na jego obecność reaguje jej ciało, od czasu ich namiętnej nocy. Czy będą potrafili zapomnieć o przeszłości i dać sobie szansę? Co się stanie, gdy osoba o której chciało się zapomnieć, staje się osobą, o której nie można przestać myśleć?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381173957
ISBN 978-83-811739-5-7
Gatunek literatura obyczajowa
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 320
Autor J. Daniels
Data wydania 31 sty 2018