Mój świat na talerzu

Zakochasz się w tej książce od pierwszego kęsa
Autor: Hanna Lis
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 280
Kategorie: Kulinaria
Cena:

Normalna cena: 49,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 27,45 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Uroda, inteligencja i profesjonalizm – taką Hannę Lis znają wszyscy. Mało kto jednak wie, że piękna sylwetka i nienaganny wygląd idą u niej w parze z miłością do dobrego jedzenia. Dziennikarka od lat rozpieszcza podniebienia najbliższych i przyjaciół, a zdjęcia swoich kulinarnych dzieł często zamieszcza na Instagramie na którym obserwuje ja ponad 100 000 osób. Za namową wielbicieli jej kucharskiego kunsztu postanowiła wydać książkę z autorskimi przepisami na ulubione dania. I mylą się Ci, którzy spodziewają się w niej znaleźć dietetyczne potrawy – Hannie Lis niestraszne makarony, kotlety czy placki. To nie jest książka kucharska dla tych, którzy katują się liczeniem kalorii, ale dla tych, którzy kochają czerpać prawdziwą przyjemność z jedzenia


Hanna Lis gotuje od zawsze – swoje kuchenne eksperymenty rozpoczęła już jako kilkuletnia dziewczynka. Z pewnością ogromną inspiracją były Włochy, w których mieszkała jako dziecko, tamtejsze umiłowanie do jedzenia i biesiadowania. To tam zrozumiała, że jedzenie to nie tylko posiłek, ale także pretekst do niespiesznego spędzania czasu razem. Taka była też tradycja w jej rodzinnym domu, dlatego sama uwielbia gotować dla tych, których kocha i wspólnie z nimi spędzać czas przy stole. Twierdzi, że nie ma nic przyjemniejszego. Na Instagramie tak napisała o swojej książce:


"Podróże bliskie i dalekie, trochę wspomnień i rodzinnych historii, zapis ewolucji solidnego bzika na punkcie jedzenia i gotowania, przepisy zakręconego kucharza amatora. Domowe, chyba fajne, na pewno od serca. Co jeszcze jest w mojej pierwszej książce kucharskiej? Miłość do dobrego jedzenia, przekonanie, że stół i kuchnia, to epicentrum domu. Mam nadzieję, że będzie Wam smakować. Ale przede wszystkim życzę Wam cudnych chwil spędzonych z bliskimi, w kuchni i przy wspólnym stole. Radości, rozmów, bliskości ... i nie liczenia kalorii"

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381640176
ISBN 978-83-816401-7-6
Gatunek kuchnia, diety, gotowanie
Format oprawy 190 x 250 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 280
Autor Hanna Lis
Data wydania 3 kwi 2019