Mój spektakularny detoks

Dlaczego warto regularnie oczyszczać organizm i na czym polega mój detoks? O tym jest ten poradnik.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 224
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Czego najbardziej boją się kobiety, którym udało się schudnąć? Efektu jo-jo! To on prześladuje je dniami i nocami i nie pozwala w pełni cieszyć się sukcesem, jaki właśnie osiągnęły. Doskonale znam to uczucie i ten strach. Albo znałam. Odkąd przeszłam moją spektakularną metamorfozę i wprowadziłam kilka zasad, boję się jedynie tego… że spóźnię się do pracy.

Co robię, żeby nie „jojować”? Dlaczego warto regularnie oczyszczać organizm i na czym polega mój detoks? O tym jest ten poradnik.

P. S. No i oczywiście jest w nim mnóstwo fantastycznych przepisów, które idealnie sprawdzą się na Twoim detoksie, Droga Czytelniczko.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381170550
ISBN 978-83-811705-5-0
Format oprawy 165 x 240 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 224
Autor Karolina Szostak, Marta Kordyl
O autorze

Karolina Szostak - prezenterka sportowa, dziennikarka, jedna z pierwszych kobiet, która weszła do męskiego świata sportu. Od ponad dwóch dekad związana z Polsatem i Polsatem Sport. Fanatyczna miłośniczka siatkówki. Współautorka bestsellerowej książki Moja spektakularna metamorfoza. Na jej podstawie powstała program „Po zdrowie z Martą i Karoliną” na Polsat Sport. Prywatnie niepoprawna optymistka i równa babka ;)

Marta Kordyl - eksdziennikarka, copywriterka, współautorka książki Moja spektakularna metamorfoza. Od czerwca 2017 roku prowadzi z Karoliną Szostak program „Po zdrowie z Martą i Karoliną” na Polsat Sport. Po godzinach biega po lasach i wspina się po górach.

Data wydania 27 wrz 2017