Mamo, to ja 11/2015

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,50 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W listopadowym numerze „Mamo, To Ja” kolejna porcja sprawdzonych porad:

    - Kiedy niemowlę prześpi całą noc? Spokojnie, przyjdzie taka chwila, do tego czasu jednak warto pomóc dziecku odróżnić dzień od nocy.
    - Niegrzeczne czy z ADHD, czyli jak zdiagnozować u dziecka zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji. Bo nie każdy nadpobudliwy maluch musi mieć od razu ADHD.
    - Prof. Artur Bossowski, endokrynolog i pediatra, podpowiada na co zwrócić uwagę i kiedy badać hormon TSH u dziecka. Dlaczego? Maluchy coraz częściej chorują na tarczycę.
    - Nie tylko geny i odżywienia mają wpływ na to, czy dziecko będzie zdrowe. Zanieczyszczenie powietrza może być odpowiedzialne za różne choroby. Jak się przed tym bronić?
    - Chory malec potrzebują specjalnego menu. Radzimy, co podać, gdy dziecko ma katar, kaszel, boli je gardło czy męczy biegunka.
    - Jak dbać o biust? Ma być piękny, ale też i zdrowy. Namawiamy do comiesięcznej samokontroli piersi.
    - 10 przykazań dla ojca to rady, które sprawią, że będziesz lepszym ojcem. Wykuj je na pamięć.

A na końcu magazynu znajdziesz niepublikowane opowiadania z ukochanej przez dzieci serii "Basia i Franek" oraz instrukcję, jak wspólnie z dzieckiem zrobić koszulkę z własnym rysunkiem. Miłej zabawy!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 paź 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz