Mamo, to ja 11/2014

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,50 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Oto 5 powodów, dla których warto kupić ten numer:

1. Pytamy najlepszego specjalistę w Polsce o szczepionki. Zadajemy najbardziej kontrowersyjne i trudne pytania. Odpowiedzi nie zawsze są oczywiste! Naprawdę warto przeczytać, bez względu na to, czy jesteście za czy przeciw szczepionkom.
2. Dużo piszemy o karmieniu na zdrowie, o wzmacnianiu odporności przed jesiennymi zarazkami. O karmieniu piersią, butelką, kuchni dla starszaka. Mamy też pyszne przepisy!
3. Sprawdziliśmy temat pieluszek wielorazowych. Wiemy, czy opłaca się w nie inwestować. Wiemy, czy są tak samo wygodne, jak pampersy. Wiemy, jakie mają wady. Chcesz też wiedzieć? Zajrzyj do tekstu na str. 28-29.
4. Radzimy, jak kupić dobre buty na jesień i zimę. Czy mają być o rozmiar większe? Jakie mają mieć noski? Co z zapiętkiem? Odpowiedzi w tekście.
5. Przyglądamy się piersiom w ciąży. I piszemy, jak mogą się zmienić, co jest normalne, a co powinno niepokoić.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 paź 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz