Mamo, to ja 07/2016

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Raz w roku jeden numer "Mamo, To Ja" jest specjalny, bo charytatywny. Oznacza to, że część dochodu przekazujemy na rehabilitację dziecka, które jest podopiecznym Fundacji Przyjaciółka. W tym roku jest to Wojtuś, który urodził się z FAS.

Co do czytania w lipcowym numerze "Mamo, To Ja"?

- Piszemy o dziecku, którego nikt nie przytulał, czyli o Wojtusiu z FAS. Byłby zupełnie kimś innym, gdyby nie to, że jego mama w ciąży piła. O FAS, o piciu w ciąży i o życiu rozmawiamy z dr. Krzysztofem Liszczem, lekarzem psychiatrą, który jest ojcem adopcyjnym dzieci z FAS.

- Radzimy, co robić, gdy karmiąca mama ma zastój pokarmu. I jakich błędów lepiej nie popełniać, gdy maluch dostaje mleko z butelki.

- Zalecamy, by dotykać maluszka jak najczęściej. Od czego zacząć? jak masować?

- Zastanawiamy się, dlaczego dziecko ćwiczy mostek, szarpie za ucho, śpi z otwartą buzią, zanosi się od płaczu. Znamy odpowiedź!

- Odpowiadamy na pytanie – to kolka czy marudzenie fizjologiczne?

- Pytamy alergologa, co robić, gdy dziecko użądli pszczoła lub osa. Wyliczamy też różne dolegliwości, które mogą zdarzyć się latem: trzydniówka, zapalenie gardła i spojówek... (plus rady, jak pomóc dziecku).

- Namawiamy do tego, by uczyć dziecka gryzienia. Przeczytaj, dlaczego jest to takie ważne.

- Przyglądamy się płatkom śniadaniowym.

- Sprawdzamy, kiedy po porodzie można wrócić do seksu.

Zapraszamy do udziału w konkursie "Twoje dziecko na okładce Mamo, To Ja". Informacje znajdziesz na naszej konkursowej stronie.

Na końcu magazynu znajduje się opowiadanie z nowej książki dla dzieci z serii "Samo dzielny".

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 cze 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz