Mamo, to ja 06/2015

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,50 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Czerwcowy „Mamo, To Ja” jest wyjątkowy, bo charytatywny: część dochodu ze sprzedaży tego numeru (kupując go, też pomagasz) przekażemy na rehabilitację Bartka – ma rdzeniowy zanik mięśni, który zdiagnozowano u niego pół roku po urodzeniu. Chłopczyk jest podopiecznym Fundacji Przyjaciółka, która pomaga m.in. chorym dzieciom.

O tym, co Bartek potrzebuje i jak wygląda jego życie, piszemy w numerze. Oprócz tego:
- rozmawiamy z Joanną Luberadzką-Grucą, szefową Fundacji Przyjaciółka, która przekonuje, że pomaganie ma sens (Fundacja Przyjaciółka robi to od 15 lat!)
- oddajemy też głos m.in. mamie Kosmitka Jo, która opowiada, jak to jest, gdy zaraz po urodzeniu dziecka rodzice dowiadują się, że ma ono zespół Downa, a także innym mamom chorych dzieci, które apelują, by traktować je tak samo jak inne mamy
- piszemy, dlaczego bujanie i kołysanie jest ważne dla dziecka i zdradzamy 11 rzeczy, które wspomagają rozwój ruchowy malucha
- opisujemy drobne zabiegi chirurgiczne, które mogą czekać twoje dziecko
- tłumaczymy, dlaczego  warto przyjmować kwas foliowy przed ciążą, w jej trakcie i w czasie karmienia
- zachęcamy też do udziału w konkursie z okazji Dnia Dziecka – mnóstwo nagród!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 maj 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz