Mamo, to ja 06/2014

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,50 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Specjalny numer charytatywny!

Po raz pierwszy, kupując magazyn dla rodziców, możesz wesprzeć chore dziecko – Karolinkę z zespołem Downa! Część dochodu ze sprzedaży właśnie tego wydania oraz środki pozyskane od reklamodawców przekazujemy na konto fundacji Przyjaciółka, której podopieczną jest Karolinka. Polecamy też świetny reportaż Katarzyny Pinkosz o tej dzielnej małej dziewczynce i jej wspaniałych rodzicach, o codziennej walce z chorobą, męczącym i trudnym leczeniu.

Plus dużo, szczerze i bez słodzenia (ale też panikowania) o innych chorych dzieciach. Oraz apel mam chorych dzieci do mam zdrowych maluchów. To trzeba przeczytać.

Poza tym, jak zawsze:

– mnóstwo o tym, jak się nauczyć karmić dziecko (piersią, butelką albo raz tak, raz tak)
o zdrowej, pięknej i modnej ciąży oraz o tym, czy poród musi boleć
– dużo o zdrowiu dzieci (majowe tematy to walka z kleszczami, odwodnienie i kolka)
ciekawe wywiady m.in. z aktorką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, mamą piątki dzieci i serialową mamą Maćka z zespołem Downa z „Klanu”. 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 maj 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz