Mamo, to ja 05/2015

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,50 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

5 powodów dla których warto kupić ten numer „Mamo, To Ja”:
1. Znajdziesz w nim produkty, który zdobyły tytuł HIT „Mamo, To Ja”. Produkty w kilkunastu kategoriach: od bucików, przez wózki, pieluszki, jedzenie, picie, kaszki po zabawki i ubranka. Te produkty możesz kupować w ciemno. Są przetestowane i dobre!
2. Polecamy niezwykle ciekawy wywiad z kardiologiem, profesorem Bohdanem Maruszewskim, który przekonuje, że o serce dziecka trzeba dbać tak samo, jak o kręgosłup czy zęby. Wiesz, jak dbać o serce dziecka?
3. Przyszłe mamy przekonujemy do rozmyślnej diety. To, co jemy w ciąży ma większe znaczenie, niż można przypuszczać. Mamy na to dowody.
4. Wszystkie mamy namawiamy zaś do tego, by... zadbały o siebie. Bo dobra mama to szczęśliwa mama. Proste.
5. Na deser wywiad z Adą Fijał. Aktorka, tancerka i mama półrocznego dziecka w jednym. Czy jest łatwo? Nie jest. Jak to się udaje? O tym w wywiadzie.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 kwi 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz