Mamo, to ja 03/2015

Najbardziej popularny miesięcznik dla młodych rodziców. Mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących macierzyństwa. Co miesiąc moda ciążową, wywiady ze znanymi mamami, reportaże o ciekawych mamach. Są też strony specjalnie dla młodych tatusiów. Nie straszymy, nie pouczamy, nie mądrzymy się. Wspieramy, podpowiadamy, testujemy.
Cena: 1,50 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze polecamy szczególnie:

- wywiad z Rzecznikiem Praw Pacjentów o tym, co robić gdy np. lekarz nie chce przyjąć dziecka do szpitala. Trzeba to przeczytać, trzeba wiedzieć, jakie mamy prawa, żeby nie wydarzyła się kolejna tragedia na miarę tej z Białegostoku (mały Bolek zmarł, bo nikt nie zbadał mu krwi, lekarze postawili złą diagnozę).
- artykuły o nocnym karmieniu - jak długo jest ono potrzebne u dzieci na piersi, na butelce; kiedy i jak je skończyć. Czy naprawdę dwulatek powinien w nocy dostawać mleko?
- test leżaczków dla niemowlaków. Planujesz zakup takiego? Zobacz u nas, na który warto wydać pieniądze.
- poradnik i wsparcie dla mam, które są wykończone, zmęczone i mają wszystkiego dosyć. Krótki, ciekawy tekst, którym przekonamy Cię, że możesz mieć chwilkę dla siebie każdego dnia. Warto sprawdzić, prawda?
- przewodnik po prawach ojca. Jakie urlopy ci przysługują, jaka ulga podatkowa itd. To trzeba wiedzieć.

Poza tym: dużo prawdziwych emocji, wsparcia. Zero mądrzenia się i rad z sufitu. Ten magazyn robią mamy dla mam!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 lut 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz