Malowanka najpiękniejsze piosenki świąteczne

Zatrzymaj się na chwilę i zrelaksuj! Muzyczne kolorowanki od Beaty Pawlikowskiej!
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Kategorie: Malowanki
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Malowanka najpiękniejsze piosenki świąteczne” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą relaksować się dzięki kolorowaniu i muzyce.


Podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska znana jest ze swojego pozytywnego nastawienia, którym zaraża innych. Swoim optymizmem dzieli się m.in. poprzez serię „Malowanki z duszą”, którą poszerzyła teraz o „Malowankę moje ulubione szczęśliwe piosenki” i „Malowankę najpiękniejsze piosenki świąteczne”. W obu znajduje się kilkaset wzorów, które można kolorować dowolną metodą: kredkami, flamastrami czy farbami. Malowanie pomoże obniżyć stres, wyciszyć się i zrelaksować, a także stymulować koncentrację i zdolności motoryczne. Malowanki poświęcone są ściśle muzyce: Beata Pawlikowska umieściła w nich wybrane piosenki – zarówno polskie, jak i zagraniczne (wówczas w oryginalnej wersji językowej wraz z polskim tłumaczeniem). Na czytelników czekają także ciekawostki, m.in. jakie były okoliczności powstania utworu czy co zainspirowało artystę do jego napisania. Malowanki są interaktywne – wystarczy pobrać aplikację Tap2C z Google Play lub AppStore na swoje urządzenie mobilne i zeskanować oznaczony obrazek, by obejrzeć teledysk lub usłyszeć piosenkę.


„Najpiękniejszy czas w roku. Wokół mróz i śnieg, a w sercu coraz więcej ciepła. Dookoła unosi się pozytywna moc. Chce się być dobrym i coraz lepszym człowiekiem. To najlepszy moment, żeby przebaczyć wszystkie dawne urazy, uwolnić się od poczucia żalu i krzywdy. Odzyskać emocjonalną wolność i wewnętrzną siłę” – mówi o Bożym Narodzeniu Beata Pawlikowska. W „Malowance najpiękniejsze piosenki świąteczne” prezentuje ulubione utwory bożonarodzeniowe, które rozgrzewają duszę i budują niepowtarzalną atmosferę. Nie mogło zabraknąć „Last Christmas” Wham, „All I Want for Christmas is You” Mariah Carey, „Have Yourself a Merry Little Christmas” w wykonaniu Sama Smitha czy „White Christmas” Binga Crosby’ego. Beata Pawlikowska prezentuje również polskie utwory, m.in. „Z kopyta kulig rwie” w wykonaniu Skaldów i Alibabek czy „Dzień jeden w roku” Czerwonych Gitar. Znajdują się tu też kolędy, w tym „Wśród nocnej ciszy” w różnych interpretacjach: Budki Suflera, Krzysztofa Krawczyka, Ireny Santor i Stanisława Sojki.


Nowe tytuły Beaty Pawlikowskiej, dzięki połączeniu kolorowania z muzyką, mogą stanowić świetny sposób na odprężenie się w samotności, ale też na wspólne, wartościowe spędzenie czasu z rodziną – nie tylko podczas świąt.


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379454600
ISBN 978-83-794546-0-0
Format oprawy 205 x 260 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 168
Autor Beata Pawlikowska
Data wydania 23 lis 2016