Malowanka moje ulubione szczęśliwe piosenki

Zatrzymaj się na chwilę i zrelaksuj! Muzyczne kolorowanki od Beaty Pawlikowskiej!
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Kategorie: Malowanki
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Malowanka moje ulubione szczęśliwe piosenki” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą relaksować się dzięki kolorowaniu i muzyce.


Podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska znana jest ze swojego pozytywnego nastawienia, którym zaraża innych. Swoim optymizmem dzieli się m.in. poprzez serię „Malowanki z duszą”, którą poszerzyła teraz o „Malowankę moje ulubione szczęśliwe piosenki” i „Malowankę najpiękniejsze piosenki świąteczne”. W obu znajduje się kilkaset wzorów, które można kolorować dowolną metodą: kredkami, flamastrami czy farbami. Malowanie pomoże obniżyć stres, wyciszyć się i zrelaksować, a także stymulować koncentrację i zdolności motoryczne. Malowanki poświęcone są ściśle muzyce: Beata Pawlikowska umieściła w nich wybrane piosenki – zarówno polskie, jak i zagraniczne (wówczas w oryginalnej wersji językowej wraz z polskim tłumaczeniem). Na czytelników czekają także ciekawostki, m.in. jakie były okoliczności powstania utworu czy co zainspirowało artystę do jego napisania. Malowanki są interaktywne – wystarczy pobrać aplikację Tap2C z Google Play lub AppStore na swoje urządzenie mobilne i zeskanować oznaczony obrazek, by obejrzeć teledysk lub usłyszeć piosenkę.


W „Malowance moje ulubione szczęśliwe piosenki” Beata Pawlikowska opowiada czytelnikom, że muzyka jest jej pasją, która towarzyszy jej w każdej sekundzie życia oraz potrafi dodać siły do działania. W malowance prezentuje piosenki, które dostarczają pozytywnej energii, pobudzają wyobraźnię, skłaniają do odważnych planów i spełniania marzeń. Są to m.in. „Light My Fire” the Doors, „Don’t Worry Be Happy” Bobby’ego McFerrina, „Długość dźwięku samotności” Myslovitz, „Suspicious Minds” Elvisa Presleya czy „Wspomnienie” Czesława Niemena. Do ulubionych wykonawców Beaty Pawlikowskiej należą też m.in. Led Zeppelin, Cesaria Evora, Queen, Simply Red, Michael Jackson, Lenny Kravitz, Sting, George Michael, Bee Gees, Stevie Wonder, the Rolling Stones i Seal. Nie zabrakło także najbardziej porywającego argentyńskiego tango, najpiękniejszej chińskiej piosenki, hipnotycznego bluesa z pustyni Sahara i tropikalnych rytmów prosto z Brazylii.


Nowe tytuły Beaty Pawlikowskiej, dzięki połączeniu kolorowania z muzyką, mogą stanowić świetny sposób na odprężenie się w samotności, ale też na wspólne, wartościowe spędzenie czasu z rodziną – nie tylko podczas świąt.


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379454594
ISBN 978-83-794545-9-4
Format oprawy 205 x 260 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 168
Autor Beata Pawlikowska
Data wydania 23 lis 2016