Magazyn TVP ABC Wydanie Specjalne, 01/2020

Zapraszamy do czytania i zabawy w Literkowej Dolinie, w której właśnie kończy się zima! Mieszkańcy Literkowa podczas kolejnej wyprawy po swojej okolicy będą musieli uciekać przed burzą. Okaże się, że jaskinia, w której znajdą schronienie, skrywa niezwykłe znalezisko. Co to takiego? Przeczytaj koniecznie.
Cena:

Normalna cena: 21,99 zł 64% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Już jest najnowsze Wydanie Specjalne Magazynu TVP ABC. Wszystkich gorąco zapraszamy do czytania i zabawy w Literkowej Dolinie, w której właśnie kończy się zima! Mieszkańcy Literkowa podczas kolejnej wyprawy po swojej okolicy będą musieli uciekać przed burzą. Okaże się, że jaskinia, w której znajdą schronienie, skrywa niezwykłe znalezisko. Co to takiego? Przeczytaj koniecznie.
Sprawdź także swoje umiejętności, rozwiązując zabawne zadania przygotowane przez bohaterów wspaniałych i mądrych bajek: Bella i Sebastian, Zagubiona w Oz, Nowe przygody Piotrusia Pana, Inspektor Gadżet. W wydaniu tym jest też ciekawa gra planszowa, dzięki której powstaną bajecznie kolorowe mozaiki.
Do każdego egzemplarza dołączony jest fantastyczny gadżet – Mały Dentysta- zestaw niezbędnych akcesoriów dla młodego stomatologa. Udanej zabawy!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 13 lut 2020
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana