Magazyn TVP ABC, 09/2020

Spotkasz się ze wspaniałymi bohaterami bajek: Ricky Zoom, Masza i Niedźwiedź, Yakari, Super Wings. Czekają na ciebie też Świnka Peppa z przyjaciółmi, Małe Królewny i Nela Mała Reporterka. Dzięki bohaterom tych bajek i zabawnym zadaniom rozwiniesz wiele swoich umiejętności.
Do każdego egzemplarza magazynu dołączone jest prezent- wesołe gumiaczki – gumki do ścierania w kształcie zwierzątek!
Cena: 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Gorąco zapraszamy małych czytelników Magazynu TVP ABC wraz z rodzicami, by zajrzeli do najnowszego wydania, które jest już w sprzedaży. To naprawdę kolorowe, zabawne i mądre wydanie.
 Na początek przeczytaj lub posłuchaj najnowszej przygody literkowych zwierząt, które postanowiły zrobić wielki remont w Literkowej Dolinie. Ależ ona wypiękniała, gdy przyjaciele pomalowali wszystkie domy...! Każdy był inny, we wzorki lub w ciapki z okiennicami lub bez. Powstał nawet basen. Sprawdź, na czyim podwórku! 
Po przeczytaniu opowiadania, możesz spotkać się ze wspaniałymi bohaterami bajek: Ricky Zoom, Masza i Niedźwiedź, Yakari, Super Wings. Czekają na ciebie też Świnka Peppa z przyjaciółmi, Małe Królewny i Nela Mała Reporterka. Dzięki bohaterom tych bajek i zabawnym zadaniom rozwiniesz wiele swoich umiejętności.
Do każdego egzemplarza magazynu dołączone jest prezent- wesołe gumiaczki – gumki do ścierania w kształcie zwierzątek!

Informacje o produkcie

Data wydania 17 wrz 2020
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana

Wideo