Magazyn TVP ABC, 06-07/2020

Magazyn Edukacyjny TVP ABC to Przepis na Mądrą Zabawę!
Rozwija umiejętności i wiedzę dzieci Porusza wyobraźnię i pobudza ciekawość. Tworzony wspólnie z kanałem edukacyjnym TVP ABC. Znajdziesz tu opowiadania, historyjki, malowanki, kolorowe łamigłówki i mnóstwo Mądrej Zabawy!

Nauka i Zabawa z Naszym Magazynem - jeszcze nigdy nie była tak przyjemna
Cena: 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Wydanie czerwcowo-lipcowe magazynu TVP ABC, to naprawdę kolorowe, zabawne i pełne mądrych zabaw wydanie.
Na początek przeczytaj lub posłuchaj najnowszą przygodę literkowych zwierząt, które w nowej kawiarni Bociana Bartka i Cielaka Cecyla zorganizowały truskawkowy koncert. Było smacznie i wesoło, ale zabrakło Nietoperza Nikosia. Dlaczego nie przyszedł? Zapomniał, obraził się, a może wolał spędzić czas sam? Poznasz jego sekret po przeczytaniu opowiadania.
Gdy już dowiesz się, czy przyjaciele spędzą razem z Nikosiem miło czas, możesz spotkać się z bohaterami wspaniałych bajek: 44 Koty, Kucharz Shane, Mała Lama, Ernest i Celestyna, Kosmoloty i Strażak Sam. Razem ze świnką Peppą możesz odwiedzić wystawę krzywych luster, a z Małą Nelą Reporterką wybrać się na podwodną wyprawę, by spotkać niezwykłą ośmiornicę. Dzięki tym wszystkim bohaterom i zabawnym zadaniom rozwiniesz wiele swoich umiejętności.
Do każdego egzemplarza magazynu dołączone są dwie super niespodzianki! Sprawdź!

Informacje o produkcie

Data wydania 25 cze 2020
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana

Wideo