Magazyn TVP ABC, 04/2021

Do każdego egzemplarza magazynu dołączony jest wspaniały upominek – dwie figurki dinozaurów i dzikich zwierząt do wyboru.
Cena:

Normalna cena: 9,99 zł 60% TANIEJ

Special Price 3,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Fanów TVP ABC zapraszamy do spotkania z ulubionymi bohaterami na stronach najnowszego Magazynu TVP ABC, który właśnie trafił do sprzedaży. Na wszystkich czeka wspaniała i rozwijająca zabawa.


Na początek przeczytaj najnowszą przygodę literkowych zwierząt, które z cieszą się z nadejścia wiosny i pięknej pogody. Jeżdżą na rowerach, na rolkach i hulajnogach. Niektóre zwierzęta jednak cieszą się bez opamiętania. Gepard Gustaw chce udowodnić, że jest mistrzem jazdy na rowerze i mistrzem prędkości. Przez niego w Literkowie zrobi się trochę niebezpiecznie. Wygląda na to, że będzie musiał nauczyć się przepisów ruchu drogowego.


Gdy trochę odsapniesz, daj się zaprosić do wspólnej zabawy przygotowanej przez bohaterów bajek: Tru i Tęczowe Królestwo, Stacyjkowo, O rety! Psoty Dudusia Wesołka, Świnka Peppa, Pony Life, Metalions, Niespodzianka Poranka i Nela Mała Reporterka. Razem poszukacie wyjścia z labiryntu, poćwiczycie liczenie i pisanie, rozwiniecie spostrzegawczość podczas szukania różnic między obrazkami oraz logiczne myślenie.


Do każdego egzemplarza magazynu dołączony jest wspaniały upominek – dwie figurki dinozaurów i dzikich zwierząt do wyboru.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 kwi 2021
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana

Wideo