Magazyn TVP ABC, 03/2021

Do magazynu dołączony jest upominek w prezencie – cekinowa torebka
Cena:

Normalna cena: 9,99 zł 60% TANIEJ

Special Price 3,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Gorąco zapraszamy czytelników Magazynu TVP ABC, by zajrzeli do najnowszego wydania, które już jest w sprzedaży. To zabawna, mądra i barwna podróż przez krainę wspaniałych bajek.Na początek przeczytaj najnowszą przygodę z Literkowej Doliny i dowiedz się, jak zorganizować udaną imprezę urodzinową. Uczy się tego w Literkowie Małpa Mufinka, bo nie chce, by jej urodziny znów były towarzyską klapą. Czy jej się to uda i wyprawi niezapomniane przyjęcie?

Po przeczytaniu opowiadania, możesz spotkać się z bohaterami nowych bajek i tych już dobrze ci znanych: Super Wings, Transformers Rescue Bots, Przygody Tomka Sawyera, Clifford wielki czerwony pies, Sunny Day oraz Księżyc i ja. Czekają na ciebie też Świnka Peppa z przyjaciółmi i Nela Mała Reporterka, która marzy o podróżach i zawsze realizuje swoje marzenia. Dzięki bohaterom bajek i ciekawym zadaniom rozwiniesz mnóstwo swoich umiejętności: poćwiczysz spostrzegawczość, proste liczenie, pisanie, logiczne myślenie 
i zdolności manualne. To wciągająca zabawa i nauka jednocześnie.


Do magazynu dołączony jest upominek w prezencie – jedna z 4 figurek do wyboru Transformers Rescue Bots lub cekinowa torebka. Wybierz, co wolisz!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 mar 2021
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana