Magazyn TVP ABC, 03/2020

Magazyn Edukacyjny TVP ABC to Przepis na Mądrą Zabawę!
Rozwija umiejętności i wiedzę dzieci Porusza wyobraźnię i pobudza ciekawość. Tworzony wspólnie z kanałem edukacyjnym TVP ABC. Znajdziesz tu opowiadania, historyjki, malowanki, kolorowe łamigłówki i mnóstwo Mądrej Zabawy!

Nauka i Zabawa z Naszym Magazynem - jeszcze nigdy nie była tak przyjemna
Cena:

Normalna cena: 9,99 zł 60% TANIEJ

Special Price 3,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wydanie urodzinowe edukacyjnego Magazynu TVP ABC jest już w kioskach i salonach prasowych w całym kraju. W środku moc atrakcji i superkonkurs z nagrodami- ponad 50 do wygrania!


Na najmłodszych czytelników Magazynu TVP ABC czeka opowiadanie, w którym Cielak Cecyl organizuje przyjęcie z okazji swoich urodzin. Zaplanował wiele atrakcji i zaprosił mieszkańców doliny. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem i przyjęcie się odbędzie? Koniecznie przeczytaj lub posłuchaj.

Po wyprawie do Literkowa warto wybrać się na spotkanie z bohaterami znanych z telewizyjnych bajek: „Super Wings”, „Heidi”, „My Little Pony”, „Świnka Peppa”, „44 Koty” oraz „Andy na safari” i „Nela Mała Reporterka”. W magazynie jest moc zabawnych zadań rozwijających: spostrzegawczość, logiczne myślenie, pisanie, liczenie i umiejętności manualne.


Do każdego egzemplarza magazynu dołączone są dwa prezenty-dwie niespodzianki.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 mar 2020
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana

Wideo