Magazyn TVP ABC, 02/2020

Wszystkich gorąco zapraszamy, do najnowszego wydania Magazynu TVP ABC. Spotkaj się ze wspaniałymi bohaterami bajek: Artur i Minimki, Pamiętnik Florki, Sunny Day czy 44 Koty. Czekają na ciebie też Świnka Peppa z przyjaciółmi, Strażak Sam i Nela Mała Reporterka. Do magazynu dołączony jest upominek – zestaw Wielkie sprzątanie!
Cena:

Normalna cena: 9,99 zł 60% TANIEJ

Special Price 3,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wszystkich gorąco zapraszamy, by zajrzeli do najnowszego Magazynu TVP ABC. To naprawdę kolorowe, zabawne i mądre wydanie.
Na początek przeczytaj lub posłuchaj najnowszą przygodę literkowych zwierząt, które stanęły przed wielkim wyzwaniem. Musiały przeprowadzić śledztwo, ponieważ niektórym mieszkańcom doliny zniknęły książki. Najpierw Anakonda Adela nie mogła znaleźć ulubionej książki, którą niedawno zaczęła czytać, potem Flaming Figo szukał swojej bezskutecznie. Ciekawe, jak to się stało, że książki zniknęły? Czy ktoś się do tego przyczynił? Dowiesz się po przeczytaniu opowiadania.
Gdy zakończysz to śledztwo, możesz spotkać się ze wspaniałymi bohaterami bajek: Artur i Minimki, Pamiętnik Florki, Sunny Day czy 44 Koty. Czekają na ciebie też Świnka Peppa z przyjaciółmi, Strażak Sam i Nela Mała Reporterka. Dzięki nim i zabawnym zadaniom rozwiniesz wiele swoich umiejętności.
Do każdego egzemplarza magazynu dołączony jest upominek – zestaw przydatny podczas robienia porządków.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 lut 2020
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana