Lody: Gra magnetyczna

Smakowita gra!
Wydawnictwo: Roter Kafer
Kategorie: Inne
Cena:

Normalna cena: 34,95 zł 14% TANIEJ

Special Price 29,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Smakowita gra!

Lody: Gra magnetyczna to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą zabawę. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Chcesz stworzyć własne kulinarne arcydzieło? Zaproś przyjaciół i na wyścigi przygotowujcie pyszne lody! Udział w grze może brać od 2 do 4 osób.

Chrupiące wafelkowe kubeczki, apetyczne gałki o różnych smakach, różnorodne słodycze - ozdoby. Wykorzystujcie wszystkie składniki, aby stworzyć najlepszy deser lodowy. Zakręć strzałką i sprawdź, czy możesz wykonać wylosowany wariant czynności. Cel gry to przygotowanie w całości i szybciej od innych graczy jednego loda.

Gra rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a przede wszystkim uczy bawić się w grupie według wyznaczonych reguł. Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię.

Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • koło fortuny ze strzałką
  • 4 podstawy do układania lodów
  • 32 elementy spożywcze

Informacje o produkcie

EAN 4820195059630
Wydawnictwo Roter Kafer