Kultowe Auta Tom 44

Renault 5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Kategorie: Dla dzieci
Cena:

Normalna cena: 21,99 zł 77% TANIEJ

Special Price 4,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Chcesz poznać bliżej historię i charakterystykę najpopularniejszych marek? W dzieciństwie uwielbiałeś zabawę “resorakami”?
Dzięki tej unikalnej kolekcji książek i miniaturowych modeli poznasz marki aut, które na przestrzeni lat wywarły największy wpływ na przemysł motoryzacyjny i całe pokolenia wielbicieli czterech kółek!
W kolekcji aż 50 tomów, a w nich - oficjalne repliki legendarnych samochodów z mnóstwem detali oraz eleganckie książki w twardej oprawie z pięknymi zdjęciami i bogactwem infografik, ilustrujących historię modelu oraz jego projekt.Specyfikacja techniczna:
Poznaj dane techniczne każdego pojazdu. Sprawdź prędkość, moc, ciężar i rozmiar. Przekonaj się, jak w miarę upływu czasu rozwijał się ogólny profil samochodów, aż stały się tymi wyrafinowanymi i podziwianymi dziś maszynami.Projekt i charakterystyka:
Ewolucja estetyczna w branży motoryzacyjnej na przestrzeni lat była spektakularna.
Obejrzyj wizualizację każdego detalu: widok z przodu, z boku i z tyłu. Oceń wnętrze samochodu. Daj się zakoczyć ciekawostkom i anegdotom, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś. Poznaj dane techniczne, które wcześniej umknęły twojej uwadze.Historia i chronologia:
Historia modelu i jego droga do doskonałości. Sprawdź wyzwania, z którymi musieli zmierzyć się projektanci i oczekiwania rynku,  którym starali się sprostać.
Poza tym momenty chwały, chwile upadku, różne generacje i wersje każdego modelu.

Użytkowe, wielozadaniowe, sedany, SUV-y, sportowe... każdy  ma swoją legendę. Poznaj je wszystkie!


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381174541
ISBN 978-83-811745-4-1
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 10 paź 2019